- OSRAM

Цена
€27 33 / 53 45 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Захранване | 12V DC |
| Максимално налягане (bar) | 10 bar |
| Дебит на въздуха (L/min) | 35 L/min |
| Мощност (W) | 150 W |
| Тип компресор | Бутален |
| Обем на резервоар (L) | 0 L |
| Вграден манометър | Да |
| Авт. изключване | Да |
| LED осветление | Не |
| Дължина на маркуча (cm) | 60 cm |
| Тегло (kg) | 1.2 kg |
| Дисплей | Без |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM OTSB450 TyreSeal – Незабавно уплътняване на спукани гуми
Уплътнете спукани гуми бързо и надеждно с OSRAM OTSB450 TyreSeal. Течният уплътнител образува здрав и херметичен слой в протектора, което ви позволява да продължите шофирането без смяна на гумата. Идеален за аварийни ремонти на автомобили, мотоциклети и велосипеди.
Ключови Предимства
- Бързо решение — Уплътнява спукването за секунди, без демонтаж на гумата.
- Надеждно задържане — Оформя здраво, въздухонепроницаемо уплътнение до професионален ремонт.
- Универсална употреба — Подходящ за автомобилни, мотоциклетни и велосипедни гуми.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Уплътнител за гуми |
| Капацитет | 450 ml |
Какво има в кутията
- 1x OSRAM OTSB450 TyreSeal
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






